Üye Kayıt Üye Giriş

CV'niz Sizin İçin İş Arasın


CV'niz Sizin İçin İş Arasın


İş arıyor ve başvurularla vakit kaybediyorsanız Globalcv sizin için güzel bir sistem geliştirmiş. Artık oluşturduğunuz CV kendi başına iş arayacak.


İstihdam ve işsizlik, gerek gelişmiş gerekse gelişmekte olan ülkeler için önemli ekonomik ve toplumsal sorunlardan biri olarak önemini korumaktadır. İş bulabilmek için günümüzde en çok kullanılan yöntem olan internet portalları ise finans kaynakları olan, personel arayan firmaların talepleri üzerine sistemlerini geliştirmekteler.

Kullanıcılar, aktif olarak iş arıyor olsalar bile, her zaman kendilerine uygun iş ilanını bulabilme ya da haberdar olma hakkına sahip olamayabiliyorlar. Ya iş arama portallarının kendileri için seçtiği iş ilanlarını takip edebiliyorlar, ya da kimi zaman aslında niteliklerine uygun olmayan pozisyonlara başvuru yaparak vakit kaybediyorlar. Ayrıca, başvuruları değerlendiren firma İK yetkilileri de, birçok başvuru arasında CV’leri detaylı değerlendiremiyor.
Ülkelere göre işsizlik oranları

Globalcv.com sitesi bu konuda iş arayan kullanıcıları doğrudan destekleyen bir yapıyla üyeleri ön plana çıkartıyor. 2010 yılında kurulan Globalcv.com, "doğru iş, nitelikli insan" sloganı ile yenilikçi ve çözüm odaklı yapısıyla hizmet veren bir iş portalıdır. Kısa sürede iyi bir grafikle memnuniyet sağladığını belirtelim.

Personel arayışı ile Globalcv üzerinden iş ilanı oluşturan firmalara gelen başvuruların dışında, uzman İK danışmanları tarafından aranan pozisyona uygun CV'ler de her seferinde taranır ve CV sahipleri haberdar edilerek, firmalara önerilir. Böylelikle, başvuran için uygun iş ilanını gözden kaçırma ihtimali kalmaz.

Firma tarafında, başvuruları inceleyen İK uzmanlarının, iş yoğunluğu ve talep çokluğu nedeni ile CV’leri yeteri kadar detaylı inceleyememelerinden kaynaklanan iş kayıplarını da bu hizmetimizle ortadan kaldırmış oluyorlar.

Kısacası Globalcv.com’a bırakacağınız CV’niz, sizin adınıza aktif olarak iş aramaya devam edecektir. İş aramaktan bıktıysanız ve bulamamaktan yakınıyorsanız sorununuzu çözmek için www.globalcv.com adresine üye olup, CV'nizi oluşturmanız yeterli.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x