Üye Kayıt Üye Giriş

Google Haritaları Üç Boyutlu Oluyor


Google Haritaları Üç Boyutlu Oluyor


Arama motoru devi Google, Maps yani Haritalar hizmetini üçüncü boyuta taşımaya hazırlanıyor. Firmanın 6 Haziran'da yapacağı etkinlikte yeni nesil üç boyutlu haritaları tanıtması bekleniyor.


Google'ın 6 Haziran'da yapmayı planladı The Next Dimension of Google Maps - Google Haritalar'ın Yeni Boyutu isimli etkinlikte üç boyutlu haritaları tanıtması bekleniyor. Basın davetiyesindeki tasarım da üç boyutlu bir yeniliğin geldiğini gösteriyor.
 


Bir süredir belli bölgeler için üç boyutlu harita desteği (modelleme olarak) zaten veren Google Maps'ın bunu daha da geliştirmesi bekleniyor. Etkinlikle ilgili farklı bir detay bilgisi bulunmuyor. Ancak bu etkinliğin Apple'ın 11 Haziran'da düzenleyeceği WWDC'den 5 gün önce yapılıyor olması akla 'bu tarih özellikle mi seçildi' sorusunu getiriyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER