Üye Kayıt Üye Giriş

iPhone 4S Park Yerinizi Hatırlatacak


iPhone 4S Park Yerinizi Hatırlatacak


Eğer alışveriş merkezlerine gittiğinizde ya da otoparklarda aracınızı koyduğunuz yeri hatırlayamayanlardansanız, Kickstarter sayesinde geliştirilen bu uygulama çok hoşunuza gidecek.


Bir alışveriş merkezine gittiniz ve aracınızı park edip içeri girdiniz. Alışveriş yapmanın derdi, sıkıntısı derken işlerinizi hallettiniz ve eve dönmek için yola koyulmaya karar verdiniz.

Fakat gelin görün ki aracınızı park yerinde nereye park ettiğinizi bulamıyorsunuz. Sürekli başa gelebilen bu durumdan kurtulmak için artık 25 dolar ücret ödemeniz yeterli olabilecek.
 


Kickstarter'da sene başında ortaya atılan Find My Car Smarter projesi, 45.000 dolar toparlanınca hayata geçirildi ve aracınızda takılı durması gereken USB cihazlar ile uygulamanın geliştirmesi tamamlandı.

Artık bu ücreti ödeyerek iPhone 4S ile birlikte aracınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için önce uygulamayı açarak aracınızdaki Bluetooth ile çalışan USB arabirimini eşlemeniz gerekiyor.

Eşleme işleminin ardından uygulamayı telefonunuzda çalıştırdığınızda, aracınızın yerini gösteren bir harita ile karşılaşıyorsunuz. Oldukça işe yarayacak bir uygulama olduğu kesin.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x