Üye Kayıt Üye Giriş

Google, Quickoffice'i Resmen Satın Aldı


Google, Quickoffice'i Resmen Satın Aldı


Google, iOS ve Android platformlarında çalışan, popüler doküman formatlarını görüntüleme ve düzenleme fırsatı sunan ofis yazılımı QuickOffice’i satın aldığını açıkladı.

Google, geçtiğimiz 24 saat içerisinde Meebo'dan sonra ikinci bir satın alma gerçekleştirdi. Bazı değerlendirmelere göre ofis uygulamaları arasında en iyi sonuçları elde edebilen ve mobil pazarda 300 milyondan fazla cihazda kullanılan Quickoffice'i satın aldı.
 


Google tarafından Quickoffice'in kaça satın alındığı gibi bir bilgi açıklanmadı. Google, Quickoffice'i satın alarak, Google Docs hizmetini daha da geliştirmeyi hedefliyor. Google Drive üzerinden tüm işleri yapabildiğiniz, neredeyse Microsoft Office kalitesinde bulut tabanlı bir çözüm.

Google Drive, 5GB'lık ücretsiz alan sunuyor. Google'ın, Quickoffice gibi zengin uygulamalarla zenginleştirerek, insanları daha fazla alan almaya teşvik edeceği konuşuluyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x