Üye Kayıt Üye Giriş

Google Maps Çevrimdışı Kullanılacak


Google Maps Çevrimdışı Kullanılacak


Google'ın en yaygın hizmetlerinden biri olan Google Maps (Haritalar), internet ihtiyacı artık duymayacak. Google Maps, çevrimdışı kullanıma açılıyor.

Google'ın en yaygın hizmetlerinden olan Google Maps (Haritalar), özellikle Android tabanlı tablet ve akıllı telefonların en hayati özelliklerinden. Fakat Google Maps'i kullanmak için interent bağlantısına ihtiyaç duyuluyor. Bu da hala pek çok mobil veri paketi olmayan kullanıcı için kötü bir haber.

Kullanım anında artık internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak olan Google Maps, ilk olarak 100 ülkede çevrimdışı hizmete başlayacak. 100 ülkede tamamen devreye girmesi ise 1-2 haftayı bulabilecek.

Google Maps Haritaları ile iligli detaylı bilgileri daha önce yazdığımız haberde bulabilirsiniz.
 


100 ülke arasında çok yüksek ihtimalle Türkiye'nin de olması bekleniyor. Çevrimdışı kullanım desteği sunacak olan yenilenmiş Google Maps, ilk girdiğinizde istediğimiz bölgenin haritasını indirecek ve bundan sonra çevrimdışı kullanıma da olanak tanıyacak.

Detaylı haritaları ve pratik kullanımı ile kullanışlı olan Google Maps, bu yenilikle beraber pek çok navigasyon programına otomatikman rakip olmuş olacak.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER