Üye Kayıt Üye Giriş

Yandex Arama Önerilerini Kişiselleştirin


Yandex Arama Önerilerini Kişiselleştirin


Arama sonuçlarına şirket ve kurumlarla ilgili aramalarda konum ve iletişim bilgilerini ekleyen Yandex, şimdi de kişisel favorilerinizi farklı renklerle sizlere sunuyor.

Geçtiğimiz haftalarda şirket ve kurumlarla ilgili aramalarda konum ve iletişim bilgilerine arama sonuçlarında hızlı erişim sağlamaya başlayan arama motoru Yandex, arama özelliklerine bir yenisini daha ekledi.Bugünden itibaren genel arama önerilerinin yanında, daha önce yaptığınız arama sorgularına dayanarak, kişisel ipuçları da vermeye başlayan Yandex, kişisel ipuçlarınızı diğerlerinden ayırt edebilmeniz için, ipuçlarını farklı renkle işaretlendiriliyor.

Böylelikle shift yazdığınızda, aşağıda shifdelete.net'i sık kullanıyorsanız, aşağıda farklı bir renkle görebileceksiniz. Sık girdiğiniz siteler artık daha pratik bir şekilde karşınıza çıkmış olacak.

Bu özelliği aktif hale getirmek için Yandex hesabınıza giriş yapıp, arama ayarlarına girerek arama ipuçlarında önceki sorgularımı göster seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x