Üye Kayıt Üye Giriş

Opera 12 Çıktı! Hemen İndirin


Opera 12 Çıktı! Hemen İndirin


Uzun süredir beta versiyonuyla kullanıcılara sunulan ve önemli değişikliklerle birlikte gelen internet tarayıcısı Opera'nın 12. sürümünün final versiyonu yayımlandı.


Tarayıcı savaşlarının etkin bir şekilde sürdüğü şu günlerde artık her ay yeni bir tarayıcı yayımlanıyor diyebiliriz. Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera ve Safari arasında geçen çetin mücadelede her ne kadar bazı isimler ön plana çıksa da Opera'nın da kendine has ve sadık bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu belirtmek gerek.
 


Geçtiğimiz günlerde Mozilla cephesinden gelen Firefox 13 hamlesinden sonra şimdi de Opera 12 yayımlandı. Büyük oranda yenilenen tarayıcının en önemli özelliği ise şüphesz değiştirilebilir tema. Artık Opera 12'yi birçok temadan istediğinizi seçerek tarayıcı özelleştirebilirsiniz.

Opera 12 ile birlikte internet sayfalarının hızları da arttırılmış. Güvenlik konusunda zaten başarlı olan tarayıcının artık daha güvenli gezinmeyi sağladığı belirtiliyor. Eklentiler konusunda da yeniliklere imza atan Opera 12, artık web kamerasını çalıştıran eklentileri de beraberinde getiriyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x