Üye Kayıt Üye Giriş

Zuckerberg'in Kız Kardeşi Google'da


Zuckerberg'in Kız Kardeşi Google'da


Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in kız kardeşi de artık bir Google çalışanı oldu. Yani Google'da, Facebook'takinden daha fazla Zuckerberg çalışıyor demek yanlış olmaz.


Google, geçtiğimiz gün bir sosyal medya pazarlama firması olan Wildfire Interactive'i satın almasını duyurmasının yankıları sosyal medya sektöründeki yankıları sürerken, kullanıcıların ilgisini çeken bir başka nokta vardı.


 

 


Wildfire Interactive'de Jr. Product Manager (Ürün Müdürü) olarak çalışan Arielle Zuckerberg. Arielle, Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'ün kız kardeşi. Ancak Google tarafından Wildfire'ın satın alması ile birlikte bir Google çalışanı oldu.

Facebook'ta 'akrabacılık' yok

Arielle, abisi Mark Zuckerberg'ün firmasında çalışmak yerine, Google+ ile Facebook'un rakibi olan Google'ın bir çalışanı olmuş oldu. Zuckerberg'ün bir diğer kız kardeşi Randi Zuckerberg de başka projelerde yer almak için Facebook'taki görevinden ayrılmıştı.

Sosyal medya pazarlama firması olarak başarılı bir hizmet veren Wildfire'ın, bundan sonra Google+ için güzel işler başarması ve Google+'ın sosyal medyadaki varlığını güçlendirmesi de bekleniyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER