Üye Kayıt Üye Giriş

Otellerde iPhone Dönemi Başlıyor


Otellerde iPhone Dönemi Başlıyor


Tüm dünyanın teknolojide yaşanan gelişmelere ayak uydurmasıyla birlikte, turizm ve eğlence sektörü de mobil dünyanın avantajlarını müşterilerine sunmaya başladı bile.
 


Yurtdışındaysanız ve bir otelde kalmanız gerekiyorsa, en çok ihtiyacınız olan şeylerden biri de tabii ki telefon olacaktır. Odalarda bulunan standart telefonlar sizlere çok 'banal' gelmeye başladıysa, bu haberimiz tam size göre demektir.
 


USA Today'in gezi bölümünde ortaya çıkan bir detay, otellerin mobil dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri müşterilerinin hizmetine sunmaya başladığını da açığa çıkarmış oldu.

Vancouver'da yer alan Opus Hotel adlı oteller zinciri, artık müşterilerinin tuttuğu odalarda standart telefonlar yerine iPhone kullanmaya başladı.

Her müşterinin başucunda duran bir iPhone, kalacağınız süre boyunca size tahsis edilen özel bir telefon işlevi görüyor. İsteyen müşteriler ücretsiz uygulamaları indirerek, örneğin canı sıkılan çocuğunu eğlendirebiliyor. Bunu da ücretsiz oyunları indirerek yapıyor.

Bunun haricinde odayı terk etseniz dahi, iPhone'u alarak yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Muhtemelen sahip olduğunuz Sim kartı takarak şahsi cep telefonunuz gibi kullanabiliyorsunuz.

Bir de kapınızın kilidini açmak için iPhone'u kullanabileceğinizi belirterek haberimizi noktalayalım.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x