Üye Kayıt Üye Giriş

RapidShare de Bulut İşinde: RapidDrive


RapidShare de Bulut İşinde: RapidDrive


Bulut servisleri gün geçtikçe artıyor. Son olarak RapidShare, kendi bulut sistemi olan RapidDrive'ı duyurdu. Artık dosyaları bilgisayardan yönetmek mümkün.


İnternet üzerinde dosya yükleyip daha sonra bunu indirmeye sunabilmeye yarayan RapidShare, günün modasına ayak uydurarak bulut hizmetini başlattığını duyurdu. RapidDrive ismiyle tanıtılan yeni bulut sistemi, RapidShare hesabıyla tamamiyle bağlantılı bir şekilde çalışacak.
 


RapidPro kullanıcılarının yararlanabileceği sistem ile RapidDrive'ı bilgisayarınıza indirip bulut hard diski olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistemin yapısı tamamiyle Google Drive, Dropbox, SkyDrive gibi sistemlerle aynı. Yazılımı kurduktan sonra sabit diskimizde RapidDrive ismiyle bir klasör açılıyor. Buraya dosyaları istediğimiz gibi taşıyabiliyor ve yine buradan bilgisayarımıza kolayla taşıyarak upload yapabiliyoruz.

Buluta kayıt

Ayrıca klasör içindeki uygulamalara kayıt da mümkün. Örneğin RapidDrive klasöründe bulunan bir Word dosyasını açtınız ve değişiklik yaptınız. Kaydet'e tıkladığınızda direkt olarak RapidDrive'daki belge düzenlenmiş oluyor. RapidShare, RapidDrive ile Share dosyalarınızı bilgisayarınızdan kolayca yönetebilirsiniz açıklamasını yaptı.

Sistemin şu an sadece RapidPro üyelerine açık olduğunu, Eylül ayında final sürümüyle herkese açılacağı belirtiliyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER