Üye Kayıt Üye Giriş

Nokia S40 Platformu için Twitter Geldi


Nokia S40 Platformu için Twitter Geldi


Nokia'nın en çok satış yaptığı platformu olan Java tabanlı S40 için nihayet Twitter uygulaması çıktı. Artık S40 tabanlı telefon kullananlar Twitter'da takılabilecekler.


Nokia'nın yarı akıllı başka bir değişle Feature Phone diye tabir edilen S40 ailesi sahiplerine güzel bir haber geldi. Facebook ile beraber dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından olan Twitter'ın uygulaması, S40 platformuna geldi.
 


Twitter artık Nokia S40 cihazlarda kullanılabilecek. Fotoğraf yollayabilecekler, mesaj atabilecekler kısaca Twitter'ı etkili bir şekilde kullanabilecekler.

Java tabanlı olan ve çok detaylı bir platform olmayan S40 için çıkan Twitter for Nokia uygulaması sadece 570 KB boyuta sahip. Nokia'nın uygulama mağazasından uygulamayı indirebilirsiniz. İndirmek için buraya tıklamanız yeterli.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER