Üye Kayıt Üye Giriş

LinkedIn Yenilendi


LinkedIn Yenilendi


Daha çok iş dünyasının sosyal ağı olarak bilinen LinkedIn gün içerisinde yeni tasarımını görücüye çıkardı. Daha estetik ve sade bir yapı edinen platformdan ilk görüntüler haberimizde.

Profesyonel bilgi, fikir ve fırsat alışverişi tanımıyla hizmet veren ve uzun zamandır sektörün öncü isimlerinden birisi olmayı başaran LinkedIn ekibi site bünyesindeki çalışmalarına hız verdi. Son olarak geçirdiği talihsiz hack olayınınardından bilgi güvenliği konusunda eleştirilerin hedefi olan servis uzun bir süre gündemden düşmeyerek sıkıntılı günler geçirmişti.

Online slayt gösterileri hazırlamaya yarayan SlideShare'ı satın alarak firma dışı atılımlarını sürdürdüğünü gösteren yetkililer bu sefer tasarım konusuna yoğunlaştı. Uzun zamandır kullanılan dizaynı değiştirme kararı alan yöneticiler LinkedIn'i adeta baştan yarattı.
 


Üst bölüme siyah bant üzerine açık mavi yazı ile -anasayfa, profil, bağlantılar vb. gibi- ana menüyü sekmeler halinde yerleştiren ekip, istenilen servise kolaylıkla erişilebilmesini hedefliyor.

Orta kısımda ise akış ekranı yer alıyor. Arkadaş listenizin ve iş dünyasında takip ettiğiniz markaların güncellemeleri burada yayınlanırken, sağ menüde kullanıcı/grup önerileri ve profilinizin görüntülenme oraları mevcut.

Genel yapı ve fonksiyonel özellikler bakımından bir nevi Facebook ve Google+ karışımı bir tasarıma bürünen LinkedIn cephesinden yapılan açıklamaya göre, ilgili değişiklik sayesinde yeni üyenin dahi site içerisinde kolaylıkla gezinmesi ve istenilen güncellemelere daha kolay erişim sağlanması amaçlanıyor.

Şimdilik belirli bir kullanıcı grubuna sunulan yeni LinkedIn'in birkaç hafta içerisinde tüm üyelere açılması bekleniyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER