Üye Kayıt Üye Giriş

Wozniak: Bulut Bilişim Tam Bir Felaket


Wozniak: Bulut Bilişim Tam Bir Felaket


Apple'ın kurucularından Steve Wozniak, bulut bilişim teknolojilerine karşı olduğunu belirterek, bulut bilişim teknolojilerinin yakın gelecekte sıkıntı oluşturacağını ifade etti.


Son yılların yükselen trendi olan Bulut Bilişim, halen birçok kullanıcınının (farkında olsun olmasın) kullandığı önemli bir teknoloji. Günümüzde Gmail'den DropBox'a kadar birçok servis bu teknolojileri kullanıyor. Bu servislerin en önemli özelliği bütün verilerin internet yardımı ile erişilebilen sunucular üzerinde bulunması.
 


Ancak herkes Bulut Bilişim'e pek iyi gözle bakmıyor. Bunlardan biri olan Apple'ın kurucularından Steve Wozniak, katıldığı bir televizyon programında Bulut Bilişim'in tam bir kabus olduğunu ve önümüzdeki beş yıl içinde büyük sorunlar çıkaracağını belirtti.

Herşeyin buluta konulmasından rahatsız olduğunu belirten Wozniak, 'ben bu durumun korkunç bir noktaya ulaşacağını düşünüyorum, Bütün dosyalarımızı internete yüklüyoruz. Bu yüzden dosyalarımız üzerindeki kontrolü de kaybediyoruz' dedi.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x