Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook'tan Gerçek Paralı Kumar Oyunu


Facebook'tan Gerçek Paralı Kumar Oyunu


Sosyal ağ devi Facebook, insanları önce bilgisayar kullanmaya alıştırdı, daha sonra da internet tarayıcılarından oynanan oyunlara el attı. Şimdi de insanları kumarbaz yapacak gibi.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı Facebook, 1 milyar civarı kullanıcısıyla dev bir platform haline geldi. Halka arzından sonra yeniliklerine hız katan Facebook, üzerinde oynattığı oyunlarla da dikkat çekiyordu. Artık bu oyunlarda gerçek para dönemi başlıyor.

Facebook artık çevrimiçi kumar pazarına da girmiş durumda. İngiltere'den Gamesys şirketine gerçek parayla oynanan kumar oynu için izin veren Facebook, ilk kumar oyununa yeşil ışık yakmış oldu.

Parayla satın alınan bingo ve jetonlarla oynanan Bingo Friendzy adlı oyun, Facebook'un kendi kredi sistemi yerine kendi üzerinden gerçek para ile ödeme kabul ediyor. Oyun şimdilik sadece İngiltere sınırları içerisindeki kullanıcılar ve 18 yaşından büyükler için oynanabilir durumda.
 


Bu hamle başarılı olursa, dünyada hızla yayılması bekleniyor. Facebook'un ilk uygulamaya izin vermesinden sonra, diğer üreticilerin uygulamalarına da yeşil ışık yakması bekleniyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x