Üye Kayıt Üye Giriş

iPhone 5'in Kulaklığı Böyle mi Olacak?


iPhone 5'in Kulaklığı Böyle mi Olacak?


iPhone serisinin yeni üyesi olacak iPhone 5'e dair görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Ön kapak, anakart gibi kimi parçalardan sonra şimdi de kulaklıklar bu video ile görücüye çıktı.


Teknoloji dünyası son günlerde oldukça heyecanlı bir bekleyiş içerisine girdi. Zira yakın zamanda Apple'ın 6. nesil akıllı telefonu olacak iPhone 5'in tanıtımının gerçekleştirmesi beklenirken, özelliklerinin sır gibi saklandığı cihaz büyük merak konusu haline geldi.

Apple yönetimi diğer tüm modellerinde olduğu gibi bahsi geçen ürüne dair hiçbir bilgi paylaşımında bulunmamaya devam ediyor. Fakat buna rağmen ismi bilinmeyen kaynaklardan sızıntılar olmaya devam ediyor.

Geliştirilme sürecinde hakkında gerek doğru gerek dedikodu şeklinde onlarca sırrın ortaya çıktığı iPhone 5'e dair kesin olarak bilinen noktalar da mevcut. Tasarım anlamında daha uzun ve ince olacağı kısmen doğrulanan ürüne dair inceleme videosunu sizlerle paylaşmıştık. Ayrıca yakın iletişim anlamına gelen NFC desteğine sahip olması planlanan cihazın böylelikle daha etkileşimli olarak kullanılması hedefleniyor.

Diğer taraftan çıkan muhtemel anakart görüntüleri ile pil ömrünün artacağı iddia edilen iPhone 5 üreticisi Apple, kazandığı dava ile Güney Koreli bir başka teknoloji devi Samsung'tan 1 milyar dolar tazminat almaya hak kazanmıştı.

Kısa süre önce YouTube'a yüklenen video ise merakla beklenen telefona dair yeni bir bilgiyi açığa çıkardı. Buna göre iPhone 5'in kulaklığı olduğu iddia edilen görüntüler özellikle sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Eski versiyonlara nazaran önemli oradan tasarım değişikliği geçiren ürün, eğer doğru ise artık kulak içi kulaklık olarak kullanılacak. Genel görünüm itibariyle daha estetik yapı kazanan kulaklığın asıl dikkat çeken noktası ise kablosu.

Zira kablo üzerinde yazan tasarımın Apple California'da, montajının ise Vietnam'da yapıldığı yazıyor. Daha önceki tecrübelere dayanarak Vietnam'dan sızıntıların yaşanmış olduğunu göz önüne alırsak, videonun doğru olabileceğini söyleyebiliriz.

Bakalım bahsi geçen iddialar ne derece gerçek ve karşımıza nasıl bir ürün gelecek? Bunun için maalesef bir süre daha beklememiz gerekiyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x