Üye Kayıt Üye Giriş

Catroulette ile Tanışın


Catroulette ile Tanışın


Dünyaca ünlü kameralı sohbet platformu Chatroulette'in oldukça benzeri olan Catroulette'in hizmet alanı ise Chatroulette'ten oldukça farklı ve çok daha işlevsel.


İnternet kullanıcılarının çoğu Chatroulette'in ne olduğundan haberdardır. Bilmeyenler için hemen anlatalım, Chatroulette'e girdiğinizde web kameranız sayesinde görüntünüz karşı taraftan rastgele bir kullanıcıya iletiliyor ve siz de onun görüntüsünü görerek sohbet etmeye başlıyorsunuz.
 


Son dönemlerde pornografik içerikler dolu olması nedeniyle popülerliğini biraz kaybeden Chatroulette'in yeni bir alternatifi daha var: Catroulette!

Fakat bu sitenin çalışma prensibi aynı olsa da, işlevi oldukça farklı. Öncelikle içerisinde yalnızca kedi videoları barındırdığını ve bu videoların yuva arayan minik ya da büyük dostlarımıza ait olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Chatroulette ile aynı sistemde videoları değiştirebiliyorsunuz ve beğendiğiniz bir kediyi gördüğünüzde durup videosunu izleyebiliyor, kediyi sahiplenmek için harekete geçebiliyorsunuz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x