Üye Kayıt Üye Giriş

Yandex Disk ile Ücretsiz 10 GB Alan


Yandex Disk ile Ücretsiz 10 GB Alan


Yenilenen Yandex.Disk mobil uygulamasuyla beraber, 10 GB'lık ücretsiz depolama alanı daha sunuluyor. Yandex'in yeni bulut depolama fırsatına yakından bakalım.

Yandex, Türkiye odaklı hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor. Yandex.Disk uygulamasını kullananlara ücretsiz olarak 10 GB bulut depolama sunan Yandex, yeni Yandex.Disk mobil uygulamasını yükleyip, kullananlara ve aşağıdaki şartları yerine getirenlere bir 10 GB daha ücretsiz depolama alanı sunacak.

iPhone ve Android tabanlı cihazlar için geliştirilen Yandex.Disk mobil uygulaması, kullanıcıların hizmetine sunuldu. Uygulama sayesinde kullanıcılar, Yandex.Disk'te yani bulut depolama hizmetinde sakladıkları belgelere, videolara veya fotoğraflara istedikleri her an erişebilecek.
 


Disk'in mobil uygulaması, masaüstü uygulamasının tüm özelliklerini taşıyor. Kullanıcılar dosyalarını servise yükleyebiliyor, onları görüntüleyebiliyor ve bağlantılar aracılığıyla başkalarıyla paylaşabiliyor. Örneğin USB bellek kullanmadan bir belgeyi hızlıca paylaşabilir veya bir fotoğrafı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca, çektiğiniz fotoğrafları, telefonunuzun hafızasını doldurmadan, anında çevrimiçi olarak saklayabilirsiniz. Yüklenen her dosya, Disk kurulu cihazlar arasında senkronize edildiğinden, onları bütün cihazlarınızda görüntüleyebilirsiniz.

iPhone için Yandex.Disk uygulaması AppStore'dan, Android tabanlı cihazlar için ise Google Play'den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

20 GB Kapasiteye Erişmenin Yolu Burada:

Arkadaşlarını Yandex.Disk kullanıcısı olmaya davet edenler, 10 GB ile başlayan veri depolama kapasitelerine 10 GB'a kadar ek hacim getirebiliyor. Disk kullanıcıları, istedikleri sayıda arkadaşlarına davetiye gönderebiliyor ve kabul edilen davetiye başına 500 MB ek depolama alanı kazanıyor. Davetiyeler, sosyal medya hesapları veya e-posta yoluyla gönderilebiliyor. Ayrıca, davetiye üzerine Yandex.Disk uygulamasını bilgisayarına kuran her yeni kullanıcı da 1 GB ek depolama alanı kazanın.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x