Üye Kayıt Üye Giriş

WordPress 3.4.2 Çıktı, İndirin!


WordPress 3.4.2 Çıktı, İndirin!
 

Blog servislerinden WordPress, 3.4.1 sürümündeki önemli güvenlik açıkları ve sistem hataları yüzünden çok geçmeden 3.4.2'ye yükseltildi. Güncelleme detayları ve indirme adresi haberimizde.

Kişilerin kendilerine ait site açmalarını sağlayarak istedikleri konularda içerik üretmelerine imkan veren yöntemlerin en popüler hali blog kurmak. Bu konuda hizmet veren gözde isim ise, şüphesiz 9 yılı geride bırakarak sektörün öncü ismi olmayı başaran WordPress.

Gerek gelişmiş altyapısı gerek kullanıcı odaklı özellikleriyle bir adım öne çıkmayı başaran servis, diğer taraftan sunulan geniş eklenti desteği sayesinde kişilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Rakiplerine nazaran daha fazla noktaya müdahale seçeneği sunmasıyla bilinen WP, geçmişten günümüze kadar seri güncelleme paketleriyle görücüye çıktı.

Son olarak 3.4.1 sürümü duyurulan ve retina display özelliğine kavuşan ünlü site, böylelikle daha net ve keskin görüntü desteğine kavuştu. Gelişen teknolojiden her zaman kendisine pay çıkarmayı başaran yetkililer, henüz çok geçmeden yeni bir güncelleme paketi ile karşımıza çıktılar.

3.4.2 numarasıyla çıkan yeni WordPress'te 20 adet önemli güvenlik açığı kapatıldı. Ek olarak ortadan kaldırılan programlama hataları ile mevcut uyumsuzluk ve hatalar çözümlendi. "wp_options" bünyesindeki "db_version" veritabanı sürümü ise 21707'ye güncellenirken, kullanıcıların en çok şikatçi olduğu yönetim panelindeki donmalar ortadan kaldırıldı.

Böylelikle daha kararlı ve güvenli hale gelen platformda hız konusunda da iyileştirilmeler gerçekleştirildi. Milyonlarca kişinin henü 3.4.1 sürümünü kullandığı WordPress'e yönelik olası saldırılardan etkilenmemek için sisteminizi güncellemeyi unutmayın.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x