Üye Kayıt Üye Giriş

PayPal'in Windows Phone Yazılımı Çıktı


PayPal'in Windows Phone Yazılımı Çıktı
 

Online ödeme servisi olarak bilinen PayPal'in Android ve iOS'tan sonra Windows Phone işletim sistemi için geliştirilen yazılımı görücüye çıktı. Detaylar ve indirme adresi haberimizde.

Gelişen teknolojik imkanlar ve şekil değiştiren kullanıcı tercihlerinin bir getirisi olarak yaygınlaşan elektronik ticaret servisleri her geçen gün bir adım daha hayatımıza girmeye devam ediyor. Özellikle büyük firmaların yaptığı kampanyalar sonucu önemli oranlardaki indirimler kişiler için cezbedici nokta oluyor.

Fakat "online alışveriş" terimi duyulduğunda oluşan güvenlik endişeleri henüz tam olarak atlatılabilmiş değil. Yaşanan hack olayları neticesinde kredi kartlarından çekilen yüksek miktarlardaki meblağlar düşünüldüğünde yaşanan sıkıntı gözardı edilemeyecek seviyede.

Bu noktada ise devreye alternatif ödeme sistemleri giriyor. Sanal kredi kartından sonra en çok tercih en çok ilgi gören uygulamaların başında PayPal geliyor. Gerek bireysel gerek şirketler için online ödeme hizmeti sunan platform, dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun trafiğe sahip.

Son olarak uzun süredir kullanımda olan tasarımını yenileyen ekip, şimdi de akıllı telefon işletim sistemlerinden Windows Phone kullanıcılarına merhaba dedi. iOS ve Android'ten sonra Microsoft'un -özellikle Nokia Lumia cihazlarında kullanılacak- yeni nesil işletim sistemi için PayPal desteği resmi olarak başladı.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER