Üye Kayıt Üye Giriş

Instagram, Windows Phone'a Geliyor


Instagram, Windows Phone'a Geliyor


iOS'tan sonra Android'e gelen ve kullanıcısı sayısında patlama yaşayan Instagram, Facebook'un satın almasından sonra başka platformlara da gelecek gibi görünüyor.

Nisan ayında Android için Google Play Store'da indirilmeye açılan Instagram uygulaması, hali hazırda sadece iOS ve Android platformlarını destekliyor.

Facebook tarafından astronomik bir fiyatla satın alınan Instagram, daha da genişleyecek. Daha önceki haberlerde BlackBerry OS için Instagram'ın geliştirileceği yönünde iddialar bulunuyordu. Fakat BlackBerry tarafında BB 10'un beklenmesi işi biraz geciktirmiş olacak ki, henüz o tarafta bir hareketlilik bulunmuyor.

Windows Phone tarafında Microsoft'un yanında Nokia, HTC ve Samsung gibi üreticilerin iddialı ürünleriyle beraber kullanıcı sayısı artmış ve bu da Instagram'ı Windows Phone'a sürüklemeye yeterli olmuş diyebiliriz.

Instagram, Windows Phone için hazırlanıyor ve önümüzdeki dönemde Marketplace'da yerini alacak. Yeni uygulamayla beraber, iddialı kamera özelliklerine sahip Nokia Lumia 920 ve 820 gibi modellerde, kullanıcılar Instagram kullanabiliyor olacaklar.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x