Üye Kayıt Üye Giriş

Groupon'dan Tüm Anılarınızı Tutan PhotoBook


Groupon'dan Tüm Anılarınızı Tutan PhotoBook


Tüm Anılarınızı Bir Arada Tutmanın En Güzel Yolu! 26 Sayfa, Ciltli, Kişiye Özel A4 Foto Kitap 100 TL Yerine 29 TL! 50 ve 98 Sayfa Seçenekleriyle!

Fotoğraflarınızın dili olsa ve konuşsa birbirini tamamlayan film kareleri gibi yan yana gelerek ölümsüz bir sinemaya dönüşmek istediklerini söyleyebilirler.

Bugünün Groupon'uyla fotoğraflarınıza kulak verin, anılarınızı dijital zindanlardan kurtarak gerçek bir hikayeye dönüştürün.

Türkiye'nin en büyük foto kitap sitelerinden biri olan Photobook.com.tr, tüm yaşamınızın en güzel anlarını ayrıcalıklı bir yolla bir araya getiriyor ve kalıcılığını şık bir şekilde korumalarını sağlıyor.

26, 50 ve 98 sayfa seçeneklerine sahip foto kitabınız sizin seçtiğiniz bir fotoğraf ile mat selefon kaplamalı bir sert kapak ile macerasına başlıyor. 170 gr. parlak kuşe kağıda yüksek teknoloji baskı ile sizin istediğiniz sırayla sayfalar arasındaki yolculuğunu sürdürüyor.

21x30 cm. boyutlarında A4 foto kitabınız foto albümlerine alternatif olarak daha şık, size özel ve sunuma hazır halde raflarınız, kitaplıklarınız ve kütüphanelerinizdeki yerini alıyor.

Sevdiklerinize üzerinde emek verdiğiniz ayrıcalıklı bir hediye sunmak ya da anılarınızın yönetmenliğini üstlenerek onları sinematografik bir biçimde bir arada tutmak istiyorsanız acele edin!

Öne Çıkan Özellikler:

26, 50 ve 98 sayfa seçenekleri
21x30 cm. boyutlarında A4 yatay
Kişiselleştirilmiş mat selefon kaplamalı sert kapak cilt
170 gr. kuşe kağıda yüksek kalite baskı
26 sayfa için 100, 50 sayfa için 200, 98 sayfa için 400 fotoğraf
Seçtiğiniz fotoğraflara yazı, arka plan ya da Clipart ekleme olanağı
Sevdiklerinize farklı bir hediye sunma şansı
En sevdiğiniz fotoğraflarınız bir arada rafınızda

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x