Üye Kayıt Üye Giriş

Zuckerberg'den Facebook Phone Yorumu


Zuckerberg'den Facebook Phone Yorumu


Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, bir dönem ortaya atılan Facebook Phone iddialarını daha önce yalanlamıştı. Şimdi ise konu ile ilgili geniş bir açıklama yaptı.

Facebook'un patronu Mark Zuckerberg dönemimizin en önemli insanlarından biri olarak kabul ediliyor. Yarattığı Facebook çılgınlığı ile tüm dünyayı saran ve bir anda ciddi anlamda ün ve para kazanan Zuckerberg, Facebook'un üreteceği bir akıllı telefonun kendileri için olabilecek en yanlış strateji olacağını belirtti.

Zuckerberg, TechCrunch Disrupt adlı bir teknoloji konferansında yaptığı röpörtajda şu sözleri sarfetti;

"Bir telefon ürettik diyelim. Hayır üretmiyoruz ama üretseydik muhtemelen 10 milyon ile 20 milyon insana bu telefonu satabilirdik. Fakat bu bize pozitif anlamda bir nakit akışı sağlamazdı."

"Sahip olduğumuz strateji, dünyadaki tüm teknoloji şirketlerinden (Apple gibi) oldukça farklı. Onlar kendi donanım ürünlerini ve sistemlerini üretirken biz tam tersi yöne doğru ilerlemeyi seçiyoruz."

"Bizim oluşturmak istediğimiz sistem ise mobil platformlara yönelik ve yeryüzündeki her önemli cihazla derin bir entegrasyona sahip olacak."

İşte Zuckerberg'in Facebook Phone hakkındaki düşünceleri bunlar. Kısacası Facebook'tan kesinlikle bir akıllı telefon üretilmeyeceğini artık biliyoruz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x