Üye Kayıt Üye Giriş

Windows 8 İçin Geri Sayım Başladı


Windows 8 İçin Geri Sayım Başladı


Microsoft'un uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni işletim sistemi Windows 8'in resmi tanıtım davetiyeleri gönderilmeye başlandı. Peki etkinlik ne zaman yapılıp satışa sunulacak?

Teknoloji dünyasının en büyük isimlerinden birisi olan Microsoft cephesinde hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Sektörün saygın firmalarından olan ve finansal gelir açısından yüksek kar oranlarına sahip şirket, gerek donanım gerek yazılım ürünleri ile geniş yelpazede hizmet veriyor.

Şu sıralar Windows işletim sistemi ailesinin yeni üyesi Windows 8 için adeta geri sayım yetkililer, büyük tanıtım için çalışmalarını hızla sürdürüyorlar. Bilgisayar kullanıcıları arasında pazar payı anlamında pastanın büyük dilimini almayı başaran şirket, Windwos 7 sonrası aldığı radikal kararlar ile köklü değişikliklerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Altyapı ve tasarım konusunda oldukça titiz çalışan mühendislerin "metro" denilen ve şu ana kadar ilk kez tercih edilen tasarımı kullanmaları bekleniyor. "Windows 8 Enterprise" sürümüyle kullanıcılarına ufak çaplı deneyim imkanı sunan Microsoft gelen ilk tepkilerden oldukça memnun.

Gün içerisinde teknoloji dünyasının önde gelen isimlerine iletilmeye başlanan ve üzerinde "Windows 8'i kutlamaya davet ediliyorsunuz." yazan görseller ile büyük günün geldiği resmi ağızlardan doğrulandı.

25 Ekim Perşembe günü New York City'de gerçekleştirilecek lansmanda Windows 8 resmi olarak hayata geçirilmiş olacak. Hemen 1 gün sonra ise raflardaKİ yerini alması beklenen yazılımın bilgisayar ve tablet versiyonlarıyla geniş kullanıcı potansiyeline hitap etmesi bekleniyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER