Üye Kayıt Üye Giriş

Groupon, Bölge Merkezi Olarak İstanbul’u Seçti


Groupon, Bölge Merkezi Olarak İstanbul’u Seçti


Groupon, gelişen pazarlar için bölge merkezi olarak İstanbul’u seçti. Bölge merkezini PJ Vandepitte yönetirken, Groupon Türkiye Onur Aydın’ın yönetiminde olacak.

Groupon, şirketin gelişen pazarlar bölge merkezinin İstanbul olacağını duyurdu. Groupon, İstanbul’u merkezi coğrafi konumu, yenilikçi bir niteliğe sahip pazarı ve e-ticarete odaklılığı nedeniyle seçti.

Groupon’un Amerika dışındaki ülkeler için uluslararası merkezi İsviçre’nin Schaffhausen kentinde bulunuyor.

İstanbul merkezli bölge, EMA (Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü PJ Vandepitte tarafından yönetilecek. Üç yıldır Groupon’da görev yapan Vandepitte, en son Groupon Benelüks’ün Genel Müdürlüğü görevini üstleniyordu. Daha önce McKinsey & Company ve Deloitte’ta çalışan Vandepitte, 2007 yılında INSEAD’den mezun olmuştur.

Groupon International’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı Veit Dengler, “Türkiye iki kıtanın merkezinde bulunuyor. Gayri Safi Milli Hasılası Çin’e yakın bir hızda büyüyen bir ülkede, gelişen pazarlar operasyonunu kurmak önemli bir fırsat. Türkiye’deki varlığımızı ileride genişletmeyi düşünüyoruz. PJ Vandepitte’in bölge yönetiminde ve Onur Aydın’ın Ülke Müdürlüğünde kendimizi güvende hissediyoruz,” dedi.

Groupon, Türkiye’de ŞehirFırsatı iştiraki ile çalışıyor. Şirket, Rusya, Polonya, İsrail, Romanya, Ukrayna, Güney Afrika ve Birleşik Arap Emirlikleri için Gelişen Pazarlar Bölge Merkezi olarak, satış, pazarlama ve iş geliştirme birimlerini İstanbul’da merkezileştirecek. Ayrıca, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika için finans, operasyonlar ve iş liderlik ekiplerini de İstanbul’da konumlandıracak.

Türkiye’nin ilk grup satın alma sitesi olan Şehir Fırsatı’nı hayata geçiren Groupon, yıl sonunda Üye İş Yeri Merkezi (Merchant Center) ve Akıllı Kampanya (Smart deals) gibi yeni kişiselleştirme teknolojilerini de sunacak.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER