Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook'tan Fotoğraf Senkron Yeniliği


Facebook'tan Fotoğraf Senkron Yeniliği
 

Sosyal ağ Facebook, Android kullanıcılarına özel yaptığı açıklama ile yoğun istek alan fotoğraf senkron özelliğini test etmeye başladı. Bahsi geçen yeniliğin detayları ve ilk görüntüler haberimizde.

Son yıllarda internetin göz bebeği olan, öncülüğünü Facebook ve Twitter'ın yaptığı sosyal ağlar her geçen gün hayatımızda daha fazla yer edinmeye devam ediyor. Oluşturulan samimi ortamın yanı sıra sunulan geniş servis yelpazesi sayesinde birçok hizmeti tek adreste toplayan platformlar, tercih sıralamasında ön plana çıkmayı başarıyorlar.

Son olarak bir teknoloji konferansında açıklamalarda bulunan M.Zuckerberg, arama motoru yaptıkları yönündeki soruları kısmen doğrulayarak, insanların sorularına daha özel cevaplar verebilmek için böylesi bir çalışmanın içerisinde olduklarını bildirdi.

Diğer taraftan iOS ve BlackBerry uygulamalarını yenileyen ekip, gözle görülür orandaki hız artışları ile genel memnuniyeti sağladı. Şirket bünyesinden yapılan açıklamaya göre, şimdi de Android yazılımını güncellediğini duyuran mühendisler yoğun istek alan bir özelliği dahil ettiklerini müjdeledi.

Buna göre -Google+ instant photo-upload ve Apple Photostream karışımı- "Fotoğraf Senkronizasyonu" denilen yenilik ile kişilerin çektikleri görseller eş zamanlı olarak Facebook profillerine yüklenecek. Özel albüm içerisinde toplanan fotoğraflar için yeni tasarım kullanılırken, kişiler sadece dilekleri içeriği arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Zaman Tüneli - Fotoğraflar - Sync sekmesi altında erişilebilecek özellik şu an sadece belirli kullanıcı grubu tarafından test ediliyor. İlgili fonksiyonun genele ne zaman yayılacağı hakkında ise henüz net bir bilgi yok.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x