Üye Kayıt Üye Giriş

Android için Facebook Messenger Yenilendi


Android için Facebook Messenger Yenilendi


Facebook'un anlık sohbet yazılımı Messenger'ın Android sürümü güncellendi. Yeni güncellemeyle beraber arayüz değişirken, kullanım epey hızlandı.

Facebook'un Android tabanlı sohbet uygulaması Messenger, pek çok sorun ile kullanıcıları canından bezdirmişti. Yavaş çalışan yapısı ve bağlantının kopması gibi sorunların artık alışkanlık haline geldiği uygulamaya, nihayet ciddi bir güncelleme geldi.

Google Play Store'dan güncellenebilir ya da indirilebilir yapıda olan yenilenmiş Facebook Messenger, arayüzde büyük yeniliklerle geliyor.

Yukarıdaki kişiler simgesine bastığımızda anlık bağlanılabilen kişileri hızlı bir şekilde görebiliyoruz. Kararlılığın arttırıldığı yazılımda, online olarak gördüğünüz kişinin belli bir süre sonra çevrimdışı olması gibi hatalarla karşılaşmıyoruz.

Kişilere sadece butona basarak girmemiz gerekmiyor. Parmağımızı sağa doğru ittiğimizde geçiş efekti ile kişilerin olduğu sayfaya geçebiliyoruz. Bu konuda hız ve geçişlerdeki yumuşaklık oldukça tatminkar.

Whats App'taki gibi konuştuğunuz kişinin en son ne zaman online olduğunu görebildiğiniz uygulamada, konuşma metinleri mavi renkte balonların içerisine alınmış. Yine önceki sürümlerdeki gibi nerede olduğunuz karşı taraftan görülebilmekte.

Facebook, şirketin yeni güncelleme stratejisine göre hareket ettiklerini ve kullanıcılarına ileride daha büyük güncellemeler sunarak şaşırtacaklarını belirtti. Hız ve yeni özelliklerle yenilenen uygulama çok daha kullanışlı olmuş.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x