Üye Kayıt Üye Giriş

BlackBerry'nin Servisleri Çöktü!


BlackBerry'nin Servisleri Çöktü!


2011 Yılında servisleri çöken ve kabus yaşayan BlackBerry'nin üreticisi RIM'in servisleri yine çöktü. Durum resmi açıklamayla da onaylandı.

Blackberry'nin üreticisi RIM firması, geçen sene aynı dönemlerde yaşadığı servislerinin çökmesi sorunuyla tekrar yüzyüze. Firma, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika servislerinin çöktüğünü duyurdu.

Özellikle E-posta, internet ve BlackBerry Messenger (BBM) gibi servislere ulaşılamazken, RIM şirketi yaptığı açıklamada çökmeye neden olduğunu henüz bilmediklerini ve araştırmaya devam ettiklerini duyurdu.

Sorun İngiltere'de Vodafone'un açıklaması üzerine öğrenildi. İngiliz kullanıcılar sorun yaşadıklarını belirterek, Vodafone'u aramaya başladılar. Vodafone ise operatörlerinden kaynaklanan bir problem olmadığını, sorunun BlackBerry sunucularından kaynaklandığını açıkladı.

Geçtiğimiz sene uzun bir süre kullanıcıların internete girememesi gerçeğiyle yüzleşen firma, büyük oranda müşterisini kaybetmişti.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x