Üye Kayıt Üye Giriş

iOS için Foursquare Güncellendi


iOS için Foursquare Güncellendi


Mobil platformların en popüler uygulamalarından olan yer bildirim servisi Foursquare, iOS 6'nın çıkmasıyla birlikte güncellendi. Peki iyileştirme çalışmalarının yapıldığı yazılımda ne gibi yenilikler var?

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte adeta dönüm noktası yaşayan mobil sektörün en önemli bileşenlerinin başında yazılımlar geliyor. Çeşitli kategorilerde hizmet veren yüzlerce uygulama sayesinde adeta yetenekleri arttırılan cihazlar, sunulan üst seviye kullanıcı deneyimiyle her geçen gün hayatımıza bir adım daha girerek aktif rol almaya devam ediyor.

Bahsi geçen mobil servislerin en çok ziyaretçiye sahip olan isimlerinden birisi ise Foursquare. Kişilerin gittikleri, bulundukları işletme ya da mekanları bildirmesi (check-in) mantığına dayanan hizmet, günümüz sanal sosyalliğinin vazgeçilmez elemanlarının başında geliyor.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun üye potansiyeline sahip olan sistem, özellikle Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarla olan entegre çalışma mekanizmasıyla dikkat çekiyor. Mobil kullanıcılar arasında hayli popüler olan şirket, yapılan açıklama ile iOS işletim sistemi için güncellendiğini duyurdu.

Gelen güncelleme paketi ile "Keşfet" sekmesinin yetenekleri arttırıldı. Artık arkadaşlarınıza ve onların mekan önerilerine daha kolay şekilde ulaşabilirken, ilgili verilerin vurgulanarak bir adım öne çıkarıldığı göze çarpıyor. Diğer taraftan listenizdeki kullanıcıların tüm check-in'leri mesafe farketmeksizin bildirim şeklinde gelirken, yenilenen listelere -kaydettiğiniz, gitmediğiniz ya da arkadaşlarınızın gittiği yerler gibi- daha fazla ana başlık eklendi.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x