Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook Yardım Servisi Yenilendi


Facebook Yardım Servisi Yenilendi


Sanal dünyanın gözde sosyal ağı Facebook, birçok konuda kullanıcıların sorunlarına çözüm sunan yardım servisini sil baştan yeniledi. İşte güncel tasarım ve fonksiyonlarıyla Facebook Yardım.

Günümüzün popüler internet oluşumlarının başında sosyal ağlar geliyor. Birden çok servisi tek potada eritmesinin yanı sıra ünlü isim ve markaların da dahil olmasıyla geniş potansiyele ulaşan servisler, gelişen süreç içerisinde sektörün parlayan yıldızı olmayı başardılar.

Kategorinin lider platformlarının birisi ise Facebook. Son olarak 1 milyara yaklaşan kullanıcı ağında sahte profil avına çıkan yetkililer; silinen binlerce hesap ile FarmVille, Zynga, Rihanna ve Justin Bieber gibi sayfalarda önemli hayran kayıplarına sebep oldular.

Diğer taraftan sohbet yazılımını yenileyen ekip, iPhone'un alışılagelmiş baloncuklu konuşma tasarımını kendi uygulamalarına entegre etti. Facebook cephesinden yapılan son açıklamaya göre ise Yardım Merkezi'nin yenilendiği bildirildi.

Genel görünüm itibariyle daha estetik, kullanıcı dostu ve içerik odaklı yapı benimsenirken giriş kısmında 6 ana madde dikkat çekiyor. Sol menüde ise en çok başvurulan popüler hata maddeleri yer alırken, sekmeler arası hızlı geçiş sayesinde istenilen veriye kolayıkla ulaşılabiliyor.

Ek olarak "Hesap ayaları" sayfasına yerleştirilen "Destek Duvarı" özelliği ile rapor ettiğiniz ileti ya da fotoğrafların işlem durumu hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Eğer bildirimde bulunduğunuz içerik hakkında herhangi bir değişiklik olursa da bildirim gönderiliyor.

2007 yılından itibaren hayatta olan Yardım Merkezi böylelikle daha akıcı ve net çözümler sunmaya başladı. Yaşanan köklü değişiklik sonrası karmaşık yapının hakim olduğu merkez böylelikle daha düzenli ve saf bilgiler aktarmaya başladı.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x