Üye Kayıt Üye Giriş

MobileMe Kullanıcılarına iCloud Kıyağı


MobileMe Kullanıcılarına iCloud Kıyağı


Apple'ın yaz aylarında sona eren bulut servisi MobileMe'ye daha önce kayıt yaptırdıysanız, iCloud'u bir yıl daha ücretsiz kullanabileceksiniz. Detaylar haberimizde.

Apple, bulut geçişini tamamladığı iCloud hizmetinin devreye girmesiyle birlikte, kullanıcılara sunduğu online depolama servisi MobileMe'yi 30 Haziran itibarıyla durdurmuştu. Daha önce MobileMe kullanıcısı olup da, 12 Ekim 2011 ile 1 Ağustos 2012 arasında iCloud'a geçiş yapanlara ise 30 Eylül 2012'ye kadar ücretsiz kullanım imkanı sunuluyordu.

Beklenmedik bir hamle yapan Apple, eski MobileMe kullanıcılarına sunduğu ücretsiz iCloud hizmetini 1 yıl uzattı. Kararın arkasında yatan sebep henüz açıklanmamasına karşın, 1 yıllık ücretsiz hizmetin, kullanıcıların bulut deneyimini olumlu yönde etkileyeceği tahmin ediliyor.

MobileMe aboneliğinin kapsamına göre 10 GB, 20 GB veya 50 GB depolama alanı, eski kullanıcılara 30 Eylül 2013

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER