Üye Kayıt Üye Giriş

Twitter, Vine Adlı Video Servisini Aldı!


Twitter, Vine Adlı Video Servisini Aldı!


Twitter yatırımlarını devam ettiriyor. Şimdi de video paylaşım servislerinden biri olan Vine'ı satın aldığı ortaya çıktı. İşte satın almanın ayrıntıları.

Bazı şeyler vardır hayatta ki, pek çok eksiği bulunmasına rağmen, farklı tarzıyla pek çok insanın dikkatini çeker. Belki de bunlardan bir tanesi ilk iPhone modeli. O zamanki modellere göre eksikleri bulunsa da, sunduğu yenilik ve farklı tasarımla yeni bir çağı başlatmıştı. Sosyal ağlarda da Twitter aynı konumda.

İlk çıktığı zaman sadece 140 karakterlik mesajları göndermeye yarayan Twitter, pek çok eksiğine rağmen sosyal ağların olmazsa olmazından. Facebook'un iyice ticarileştiği ve kalabalıklaştığı günümüzde, Twitter ile gerçek ve doğru bilgiye daha çabuk ulaşabiliyorsunuz.

Kullanım oranı her geçen gün artan Twitter, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi ve eksiklerini tamamlama konusunda yeni bir adım daha attı.

Kendi fotoğraf paylaşım sistemini bünyesine katan Twitter şimdi de video paylaşım hizmeti Vine'ı satın alarak, bunu da kendi bünyesine katmak istiyor. Satın almayla ilgili henüz resmi bir açıklama yok zaten Vine oldukça ufak bir şirket.

Sadece 3 kişinin yönettiği Vine, telefonlardan çekilen videoları paylaşmakla kalmıyor, bu videoları kısa aralıklarla birleştirerek, daha uzun bir hale getirebiliyor. Ya da uzun bir videoyu kısaltabiliyor. Bu haliyle videolar sosyal ağlarda paylaşılabiliyor. Vine'ın bu uygulaması sadece iOS için var. Söylentilere göre Twitter, bunu daha da yaygınlaştırıp bu sistemi kendi bünyesine katmak istiyor. Bakalım ne kadar başarılı olacak?

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x