Üye Kayıt Üye Giriş

TP-LINK’ten VPN destekli Modem Router


TP-LINK’ten VPN destekli Modem Router


TP-LINK’in TD-W8960N kablosuz Modem Router’ı, IPSec VPN desteği ile hem şirket ağı ve uzak kullanıcılar arasında güvenli bağlantı imkanı sunuyor.


TP-LINK tarafından geliştirilen TD-W8960N kablosuz Modem Router, yüksek hızda yüksek kapasiteli modem ve router özelliklerinin yanısıra, sahip olduğu VPN (Virtual Private Network) özelliği ile de istenen ofis noktaları veya gezgin kullanıcılar ile merkez ofisleri arasında internet üzerinden şifreli tüneller oluşturarak verilerin maksimum güvenliğini sağlıyor. Cihaz aynı zamanda rengi, şık tasarımı ve özelliklerine göre çok uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.
 


Aynı anda 10 IPSec VPN tüneli destekleyebilme özelliği ile TD-W8960N kullanıcıların, evden şirket ağı veya uzak noktalara tam güvenli iletişimini mümkün kılıyor.
 


Cihaz, VPN özelliğinin yanısıra, yüksek performans ve üstün güvenilirlik özelliği ile ev ve küçük işletmeler için uygun maliyetli çözümler sunuyor. Yüksek hızlı ADSL2+ modem, 4 Portlu 10/100 Mbps hızında NAT router ve kablosuz N erişim noktası işlevlerini birleştiren TD-W8960N sayesinde kolayca kablosuz ağ oluşturmak ve yüksek hızda internet erişimi sağlamak da mümkün oluyor.

TD-W8960N ‘in bazı özellikleri:

Tek bir cihazda tümleşik ağ çözümü sunan, yüksek hızda DSL modem, NAT router ve kablosuz erişim noktası özelliği
300 Mbps veri aktarım hızı ile internet aramaları, HD video akışı ve online oyun oynama gibi yoğun bant genişliği gerektiren uygulamalar için ideal
Aynı anda 10 IPSec VPN desteği
Ağ üzerinde gelişmiş trafik kontrolü için IP QoS özelliği
WPS düğmesi ile zahmetsiz şifre korumalı kablosuz bağlantı desteği
SPI ve NAT güvenlik duvarı ile, son kullanıcı cihazlarını internetten gelebilecek tehditlere karşı koruma özelliği
Kolay Kurulum Asistanı ile hızlı ve zahmetsiz kurulum
Otomatik yeniden bağlantı özelliği ile kullanıcıyı sürekli online tutma
Yönetici ve ebeveynlere veri akışını kontrol etme olanağı.

TD-W8960N'in Türkiye fiyatı KDV dahil 170 TL olarak göze çarpıyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER