Üye Kayıt Üye Giriş

Metro Ethernet Hızı Artıyor


Metro Ethernet Hızı Artıyor


Altyapısı Türk Telekom tarafından verilen Metro Ethernet altyapısında 18 aylık taahhüt verenlerin hızları artırılıyor. Ayrıca yeni düzenleme ile fiyatlara da indirim geliyor.


Kurumlar tarafından kullanılan Metro Ethernet internet hizmetinde yeni düzenleme yapıldı. Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu BTK tarafından onaylanan yeni tarifeye göre 10 Mbit/sn hızının altında hizmet alan abonelerin hızı 18 aylık taahhüt kapsamında 10 Mbit/sn'ye yükseltilecek.

Hızı, 5, 6, 7, 8 ya da 9 Mbit/sn olanlar otomatik olarak 10 Mbit/sn'ye çıkacak. 4 ay sürecek olan kampanyadan Türk Telekom'dan Metro Ethernet hizmeti alan İnternet Servis Sağlayıcılar yararlanacak.

Kampanya'dan yararlanabilmek için 18 ay taahhüt vermek gerekiyor. Ayrıca hız yükseltilmesi yapıldıktan sonra abonenin ücreti eski hızına göre yeniden düzenlenecek ve belli oranda indirim verilecek.
 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 


 

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x