Üye Kayıt Üye Giriş

Skype'tan Bir Aylık Ücretsiz Arama Fırsatı


Skype'tan Bir Aylık Ücretsiz Arama Fırsatı


Dünyanın her yerindeki sabit hatları ve cep telefonlarını arayabilmenizi sağlayan Skype, 15 Kasım'dan 15 Aralık'a kadar olan dönemde kullanıcılarına ücretsiz arama şansı tanıyor.


Skype kullanıcılarının birbirlerini ücretsiz olarak aradığı biliniyor ama cep telefonlarını aramak istediğinizde Skype kontörüne sahip olmanız gerekiyor.
 


Fakat Skype'ın bu ay düzenlediği kampanya ile artık bazı ülkelerin sabit hatları ve cep telefonlarını bir ay boyunca ücretsiz olarak arayabileceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Bu adrese giderek bir aylık ücretsiz üyelik formunu doldurmanız ve ardından e-posta adresinize onay postasının gelmesini beklemeniz gerekiyor.

Formu doldururken sizden kredi kartı numarası ya da bir Paypal hesabı istediğini farkedeceksiniz. Korkmayın, kontrol amaçlı çekilen 1 Euro'luk ücret hesabınıza hemen geri yatırılıyor.

Onay postası geldikten hemen sonra Skype üzerinden arkadaş listenizde olan ya da olmayan tüm yurtdışı cep telefonu numaralarını arayabileceksiniz.

Bazı kullanıcıların ücretsiz aylık üyeliğinin onaylanmasına rağmen hala kontör istediği ve arama yapmalarına izin vermediği de gelen bilgiler arasında. Özellikle Türkiye'de sabit hatların aranamadığı da belirtiliyor.

İnternette dolaşan söylentiler, bu ücretsiz aylık arama kampanyasından faydalanabilmek için hali hazırda aylık ücretli Skype kullanıcısı olmanız gerektiği yönünde.

Yine de bir şans verip üyeliğinizi almanızı ve onay e-postasını beklemenizi tavsiye ediyoruz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x