Üye Kayıt Üye Giriş

Yeni Bir Alan Adı Uzantısı: .SX


Yeni Bir Alan Adı Uzantısı: .SX


Sunrise ve Landrush evrelerini tamamlayan .sx alan adı uzantısı, halka arz edildi. Artık dileyen herkes, .sx uzantılı bir alan adını anında alabiliyor.


Esasen Sint Mareen'in üst seviye alan adı olan .SX uzantısı; 15 Kasım itibarıyla tüm dünyaya açılmış bulunuyor. Karayipler'in kuzeydoğusunda bulunan Sint Mareen adası, 10 Ekim 2010 tarihinde özerkliğini ilan etmiş ve bunun hemen ardından bu ülkeye özel bir üst seviye alan adı (.com, .net, .tc gibi) başvurusu yapılmıştı.

İlk olarak Sunrise evresiyle markalar ve patent sahipleri özelinde açılan .SX alan adı uzantısı, ardından Landrush evresinde açık artırma yoluyla ilgili alıcılardan sipariş aldı. Şimdi ise tüm dünya genelinde dileyen herkes, .SX uzantılı bir alan adına sahip olabiliyor. Eğer siz de jenerik bir alan adı uzantısı almak isterseniz, elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER