Üye Kayıt Üye Giriş

Alibaba.com'dan Türk Kullanıcılara Onaylı Üyelik


Alibaba.com'dan Türk Kullanıcılara Onaylı Üyelik


Alibaba.com yaptığı açıklama ile her gün artan Türk kullanıcılarının uluslararası alanda görünürlüklerini arttırmak için onay programını başlattığını belirtti.


Uluslararası e-ticaret portalı Alibaba.com bugün yaptığı açıklamada, Türkiye’de her ay ortalama 6300 yeni üyenin kayıt olduğu toplam 413,462 Türk üyesinin uluslararası alanda görünürlüklerini artırmak için Diyalogo ile birlikte üye onay programlarını başlattıklarını açıkladı.

Belirli bir sure için Türk üyelere ücretsiz olarak sunulacak olan program, daha önce sadece Amerika, İngiltere, Hindistan ve Malezya’daki üyelere sunuluyordu.
 

 


Diğer ülkelerde 2012’nin ilk çeyreğinde başlatılan program, Alibaba.com’un ücretsiz üyelerinin potansiyel alıcılar karşısında güvenilirliklerini kanıtlamalarına yardımcı oluyor.

Programa katılan tedarikçiler, resmi şirket kontrollerinden geçerek gerçekliklerini kanıtladıktan sonra Alibaba.com sayfalarında özel bir logoya sahip olarak diğer ücretsiz üyelerden daha fazla görünürlük elde edebiliyorlar.

Alibaba.com’un Türk üyelerine sunduğu yeni onay programı, Türkiye’deki iş ortağı Diyalogo tarafından yürütülecek. Diyalogo ile 2009 yılından beri Türk KOBİ’lerinin e-ticaret alanında gelişimleri ve eğimleri için iş ortaklığı yapan Alibaba.com, KOBİ’lerin internet üzerinden uluslararası ticarete ulaşımlarını hedefliyor.

Alibaba.com ve Diyalogo, yeni onay programıyla Türk KOBİ’lerin uluslararası alanda ticaret kapasitelerini artırmaları için ihtiyaç duydukları güvenilir görünürlüğü artıracak.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER