Üye Kayıt Üye Giriş

Chrome iOS ve Android için Güncellendi


Chrome iOS ve Android için Güncellendi


Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan internet tarayıcılarından Google Chrome'un mobil sürümü iOS ve Android cihazlar için güncellendi.


Günümüzün en popüler tarayıcılarından Google Chrome'un mobil uygulaması iOS ve Anroid işletim sistemini kullanan cihazlar için güncellendi.

Android için Chrome uygulaması ARM cihazlarda 18.0.1025469, x86 cihazlarda ise 18.0.1026322 sürümüne güncellenirken. Uygulamayı daha kararlı bir yapıya kavuşturmaya yönelik düzeltmeler dışında pek bir yenilik içermiyor.
 


iOS cihazlar için ise Chrome uygulaması 23.0.1271.91 sürümüne güncellenirken. Bu güncelleme ile uygulamaya PDF dosyalarını diğer uygulamalarda açabilme seçeneği ve Passbook uygulaması desteği eklenmiş.

Tabi bu eklentilerin yanında Android uygulamasında olduğu gibi bu güncelleme iOS tarafında da performans ve kararlılık arttırıcı güncellemeler içeriyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x