Üye Kayıt Üye Giriş

Android 4.0 ve Üzerine Gmail Güncellendi


Android 4.0 ve Üzerine Gmail Güncellendi


Android 4.0 Ice Cream Sandwich başta olmak üzere diğer yeni sürümler için güncellenen Gmail uygulaması, Pinch to zoom desteği kazanmış oldu.

Geçtiğimiz ay, Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi çıkmadan önce ona gelecek yenilikleri sizlere aktarmıştık. Bu yeniliklerden bir tanesi de yenilenen Gmail uygulaması.

Pinch-to-zoom başta olmak üzere pek çok yeniliğin diğer sürümlere de son güncellemeyle geldiği görülüyor.
 


Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üzerindeki tüm Android sürümlerinin desteklediği yeni Gmail uygulamasında, Swipe (sürükleme) hareketiyle mesajları silme ya da arşive alma, Gmail içerisinden fotoğraf ve ya video ekleme, büyük fotoğraf önizlemeleri ve fotoğraf ekleri için galeri görünümü, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri gibi pek çok yenilik mevcut.

Android 2.0 ailesinin bu yeni güncellemedeki API'leri desteklemediği için, güncellemeyi alamadığı açıklandı. Gmail uygulamasını güncellemeyi unutmayın diye hatırlatalım.

Ekleme: Mevcut güncelleme ülkemizde pinch-to-zoom özelliğini getirmedi. Önümüzdeki günlerdeki güncellemeyle bu özellik aktif edilebilir.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x