Üye Kayıt Üye Giriş

Twitter'ı İyilik İçin Kullanın


Twitter'ı İyilik İçin Kullanın


Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesine katılan Twitter Kurumsal Sosyal İnovasyon Yöneticisi Claire Diaz Ortiz, sosyal medyanın önemini farklı hikayelerden örnekler vererek anlattı.


Tweet modelinin yaratıcısı olarak tanınan, Twitter Kurumsal Sosyal İnovasyon Yöneticisi Claire Diaz Ortiz, Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi için İstanbul’daydı.

Her büyük markanın bir hikaye anlattığı fikrinden yola çıkılarak, Sizin Hikayeniz Ne? teması ile üzerine kurulan zirvede Ortiz, sosyal medyanın önemini farklı hikayelerden örnekler vererek anlattı.Twitter’da sosyal inovasyonun geliştirilmesi, sosyal sorunların çözümü için çalışan kuruluşların tanıtılması, bireylerin seslerini duyurmaları, bilgi ve fikirleri hızlı bir şekilde ve hiçbir maliyeti olmadan yayabilmelerini sağlamak için çalışan Ortiz, sosyal medya kanallarını Twitter, Youtube ve Facebook/blog olarak 3’e ayırdı.

Ortiz, zirvede yaşanmış sosyal medya hikayeleri anlattı ve şuna dikkat çekti “Sosyal medyada hikayenizi anlatmak istediğiniz zaman sizin farkında olmadığınız bir sürü kitle tarafından mesajlarınız okunuyor. Bu yüzden sosyal medyada nasıl hikaye anlattacağımızı öğrenmemiz lazım” şeklinde konuştu.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x