Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook'ta Sürükle-Bırak


Facebook'ta Sürükle-Bırak


Kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik yenilikler yapan Facebook, uzun zamandır beklenen Sürükle-Bırak tekniği ile fotoğraf yüklemeyi kullanıma sundu.


Arkadaşlarınızla yaptığınız bir partinin ya da haftasonu gezinizde çektiğiniz onlarca fotoğrafı Facebook'ta paylaşmak, Facebook'un mevcut fotoğraf ekleme sistemi ile oldukça sinir edici sonuçlar ortaya çıkarıyordu.
 


Kullanıcıların bu şikayetlerini göz önünde bulunduran Facebook, bu özelliği kullanıma açtı. Yeni özellikle birlikte artık gönderi oluştururken gönderinizde yer alacak fotoğrafları gönderinin içine sürüklemeniz yeterli. Böylelikle fotoğraf paylaşmak eski sisteme kıyasla çok daha kolaylaşmış durumda.

Sürükle-Bırak yaparak fotoğraf paylaşma sistemi zaten Google Plus gibi diğer sosyal ağların da sahip olduğu normalde olması gereken bir özellik ama Facebook'un bu konuda biraz geriden geldiği söylenebilir.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x