Üye Kayıt Üye Giriş

YouTube Windows Phone'a Halen Yasak


YouTube Windows Phone'a Halen Yasak


Microsoft ürettiği akıllı telefon için Google ile görüşmelere devam ediyor. Ünlü arama motoru ise sözkonusu Youtube uygulaması için fikrini asla değiştirmeyeceğini tekrarlıyor.


YouTube'un haklarını elde bulunduran Google, bilindiği gibi bir süredir Microsoft ile çatışma halinde. Şirketin akıllı telefonu "Windows Phone" için YouTube uygulaması izni vermeyen Google bu düşüncesinde kararlı olduğunu bir kez daha belli etti. Microsoft yaptığı açıklamada, anlaşmazlık yaşadığı markanın halen bu konuda diretmeye devam ettiğini söyledi.
 


Microsoft'un dediklerine göre, YouTube ve Windows Phone'u birbirine bağlayacak uygulama şimdiye kadar çoktan hazır hale getirilmiş. YouTube direnişinin Google'ın gerçekleştirdiği bir tekelcilikten başka bir şey olmadığını söyleyen firma, eğer karşı tarafta bir değişim olmazsa rakiplerinin 2013 senesini tekelcilik karşıtlarıyla uğraşarak geçireceklerinin de altını çiziyor.

Google ayrıca daha önce Windows Phone için, kendi hizmetlerini sunmayacağını açıklamıştı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x