Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook'tan Büyük Bir Duyuru Geliyor


Facebook'tan Büyük Bir Duyuru Geliyor


Facebook şirketi yarın yani 15 Ocak Salı günü gerçekleştireceği basın toplantısında büyük bir duyuru yapacak. Duyurunun yeni bir mobil cihaz ya da işletim sistemi olacağı söyleniyor.


Tech Crunch, ortalığı sallayacak bir iddia ile internet alemini karıştırdı. Zira Facebook'un Salı günü düzenleyeceği basın toplantısında mobil dünyayı yakından ilgilendiren bir duyuru yapacağını iddia etti.
 


Tech Crunch'a göre bu duyuru ya bir akıllı telefon olacak ya da bir mobil işletim sistemi Facebook tarafından tanıtılacak. Basın toplantısının eş zamanlı olarak Londra'da da gerçekleştirileceğini ve tüm dünyadan basın mensuplarının davetli olduğunu düşünürsek, Facebook'un gerçekten büyük bir duyuru peşinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda HTC'nin yeni bir akıllı telefon ürettiği ve Opera UL olarak adlandırılan bu yeni cihazın tam anlamıyla bir Facebook telefonu olacağı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. İşte bu telefonun Salı günü düzenlenecek etkinlikte tanıtılabileceği iddia ediliyor.

Tabii bu bahsettiklerimiz tam anlamıyla bir iddiadan ibaret olmanın ötesine ne yazık ki gidemiyor çünkü Facebook kanadından resmi herhangi bir açıklama yapılmadı. Hatta Mark Zuckerberg daha önce yaptığı açıklamayla kesinlikle bir akıllı telefon üretmeyi planlamadıklarını belirtmişti ama planlar değişmiş olabilir diye de düşünmeden edemiyoruz.

En iyisi 15 Ocak Salı günü düzenlenecek olan etkinliği beklemek ve Facebook'un ne duyuracağını kendi gözlerimizle görmek olacak gibi görünüyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x