Üye Kayıt Üye Giriş

Live Messenger'ın Kapanmasına Az Kaldı!


Live Messenger'ın Kapanmasına Az Kaldı!


Hala eski adı olan MSN Messenger ile anılan Microsoft'un ünlü hizmeti kapanıyor. Firma, kullanıcılara mail atarak, Live Messenger'dan, Skype'a geçmelerini öneriyor.


Microsoft'un, geçtiğimiz yıllarda satın aldığı Skype platformu, eski adı MSN Messenger olan şimdiki adı Live Messenger platformu ile birleşiyor. Kasım ayından beri bilinen bu gelişme, artık bir gerçeğe doğru dönüşüyor.

Microsoft, Çin hariç tüm ülkelerde Live Messenger hizmetini kapatacak. Artık hotmail ya da live messenger hesaplarınızla, Skype kullanabileceksiniz. Sizler için daha önce nasıl Skype kullanabileceğinizi anlattığımız rehbere de buradan ulaşabilirsiniz.

Firma, Live Messenger kullanıcılarını mail ile bilgilendirmeye başlamış durumda. Resmi olarak kapatma işlemi Mart ayında gerçekleşecek. Mart ayına kadar firma, kullanıcıları Skype'a geçmeleri konusunda uyarıyor.

Artık son Skype güncellemeleriyle beraber, Microsoft hesabınızla Skype'ta oturum açabiliyorsunuz.
 


Skype uygulamasını mobil platformlarda iOS, Android, Windows Phone işletim sistemi kullanan cihazlara yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca Windows ve Mac OS gibi işletim sistemlerinden de Skype uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Piyasadaki pek çok akıllı televizyonda da Skype uygulamasının olduğunu hatırlatalım. Yani bu işlem sayesinde, Live Messenger deneyiminiz daha da artacak ve geniş bir destek kazanacak.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x