Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook iOS Uygulaması Güncellendi!


Facebook iOS Uygulaması Güncellendi!


iOS kullanıcıları bugünlerde resmen güncelleme yağmuruna tutuldu. iOS 6.1'in ardından Facebook'un mobil uygulaması da güncellendi. Detaylar haberimizde.


Geçtiğimiz günlerde Facebook'un Messenger uygulaması ile sesli mesaj gönderimine imkan sunmaya başladığını sizlerle burada paylaşmıştık. Facebook'un kendi mobil uygulaması da 5.4 versiyonu ile bu yeteneğe sahip oldu.
 


Geçen hafta Android için yayınlanan 6.071.775 güncellemesinde de bulunan bu özellik ile birlikte artık kullanıcılar doğrudan Facebook uygulamasından da sesli mesaj gönderebilecek. Ayrıca 5.4 sürümü ile birlikte iOS kullanıcıları doğrudan Facebook uygulaması üzerinden video kaydedip bunu Facebook'da paylaşabiliyor.
 


5.4 güncellemesinde bulunan bir diğer yenilik ise geliştirilmiş yakınlardakiler sekmesi. Yakınlardakiler sekmesinde yer alan "Yakınlardaki Yerler" butonu ile birlikte artık yakınlarınızdaki mekanlara ulaşmak artık çok daha kolay.
 


Tüm bunların dışında Facebook uygulaması kullanımda daha hızlı gibi görünüyor ama bunun nedeni uygulama güncellemesi olabileceği gibi iOS 6.1'in sağladığı stabilite de olabilir.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x