Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook'tan Eskiye Dönüş


Facebook'tan Eskiye Dönüş


Facebook'un daha öncede kullanımda olan öneri ile fotoğraf etiketleme özelliği bir sürelik aradan sonra yeniden kullanıma sunuldu. Detaylar haberimizde.


Facebook'a bir albüm yüklediğiniz zaman, Facebook fotoğraflarınızdaki yüzleri tarıyarak, aynı kişileri bir araya getiriyor ve size albümünüzdeki kişiler ile ilgili etiket önerisi sunuyordu.

2011 yılının Haziran ayında dünya genelinde kullanıma sunulan bu özellik bir süre sonra gizlilik konusunda birçok şikayet almıştı ve Facebook'da bu özelliği teknik geliştirmeler yapılacağı gerekçesiyle devre dışı bırakmıştı.
 


Yapılan teknik geliştirmelerin ardından Facebook, bu özelliğin Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan kullanıcılar için yeniden kullanıma sunulduğunu açıkladı. Zaman içerisinde dünya genelinde de kullanıma sunulması beklenen bu özellik ile Facebook kullanıcıları fotoğraflarını eskiden olduğu gibi daha kolay şekilde etiketleyebilecek.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x