Üye Kayıt Üye Giriş

Instagram Web'e Hazır!


Instagram Web'e Hazır!


Geçtiğimiz yıl profilleri bilgisayarlarımıza taşıyan Instagram, şimdi de tüm Instagram beslememizi web üzerinden takip etmemize olanak sağlıyor. Detaylar haberimizde.

Instagram kurucularından Kevin Systrom, Instagram'ın resmi blogunda yaptığı açıklama ile artık, Instagram beslemenizi bilgisayar üzerinden de takip edebileceğinizi duyurdu.
 


2010 yılındaki kuruluşlarından itibaren ilk etapta sadece mobil deneyime odaklandıklarını ve günlük anları yakalamanıza yaratıcılık katan ilham kaynağı olan basit bir uygulama geliştirmeyi hedeflediklerini belirten Systrom, geçtiğimiz yıl sonunda kullanıcılara masaüstü web deneyimini sunan profillerini kullanıma sunmalarının ardından şimdi de tüm Instagram beslemelerini web üzerinden görüntüleyebileceklerini belirtti.

Eğer siz de hemen bu sistemi denemek istiyorsanız Instagram.com'a girip giriş yapmanız yeterli. Özellikle Instagram'ın internet paketlerine vurduğu darbeler düşünüldüğünde web arayüzünün oldukça kullanışlı olacağını söyleyebiliriz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x