Üye Kayıt Üye Giriş

Twitter, BlueFin'i Satın Aldı!


Twitter, BlueFin'i Satın Aldı!


Twitter, satın almalarına devam ediyor. Hızla büyüyen sosyal ağ, şimdi de televizyon yayınları konusunda uzmanlaşan analist şirket BlueFin'i satın aldı.


Anlık bilgi paylaşımı denildiğinde akıllara ilk gelen sosyal medya olan Twitter, özellikle televizyon programlarında sıkça kullanılır oldu. Pek çok reklam, talk show ve dizilerde verilen kelimerin, kısa bir süre içerisinde trend topic olması, Twitter'ın bu alandaki gücünü kanıtlıyor.

Twitter, televizyon ve radyo gibi alanlardaki gücünü daha da iyi araştırmak için, bir yatırım yaptı ve BlueFin adlı analist şirketini satın aldı.
 


Özellikle televizyon programları ve reklamcılık ile ilgili analizleriyle tanınan BlueFin'in satın alınmasıyla ilgili henüz bir detay basına paylaşılmadı. Business Insider'ın tahminlerine göre BlueFin'in satın alınması, Twitter'ın yaptığı en büyük yatırım olarak gösteriliyor.

Bu satın almanın henüz firmaya nasıl avantajlar sağlayacağını bilemiyoruz fakat, Twitter'ın görüntülü ve sesli medya ile çok daha yakından ilgileneceği şimdiden belli olmuş oldu.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x