Üye Kayıt Üye Giriş

Twitter, Türkiye'ye Satışa Geldi!


Twitter, Türkiye'ye Satışa Geldi!


Twitter, Türkiye'deki ilk resmi satış ortağını seçti. Genart Medya ile anlaşan Twitter'a ve Genart'a merak edilenleri sorduk ve ilginç yanıtlar aldık.


Dijital reklam sektöründe ülkemizdeki önde gelen Genart Medya'nın Twitter'ın Türkiye'deki ilk ve tek resmi satış ortağına dair haberimizi, herkesten önce ShiftDelete.Net okurlarıyla paylaşmıştık.

Beklenen oldu ve anlaşma, bugün gerçekleşen basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu. Toplantıya Genart Medya Kurucu Ortağı C. Burak Yılmaz, Twitter Ajans ve Marka İlişkileri Başkanı Melissa Barnes, Twitter Yerelleştirme Yöneticisi Aslı Sayitoğlu katıldı.

Twitter'a reklam vermek daha kolay

Ülkemizde geçen yıl %100 büyüme gerçekleştirerek dünyadaki yükselişin de önünde bir seyir izleyen Twitter'ın sunduğu tanıtım hizmetleri, 2007 yılında kurulan Genart Medya tarafından ülkemizdeki ajanslar ve önde gelen markalar için daha kolay tercih edilebilir hale gelecek.
 


Twitter üzerinden verilen bu reklamlar, 10 bin Dolar'dan başlıyor ve detaylı bilgilerle ile elde edilen sonuçlar, firmalara raporlanabiliyor. Genart Medya'nın hedefinde, en çok reklam veren 100 markaya bu hizmeti ulaştırmak var.

Genart Medya, neleri yapmayacak?

Twitter'ın Türkiye'deki ilk reklam satış ortağı olan Genart Medya'nın istese de istemese de uğraşmak zorunda kalacağı bazı talepler olacak gibi görünüyor.

Doğrulanmış hesaplar, şifrelerin çalınması, Twitter üzerinden hakaret gibi konularda Genart Medya, yetkili olmayacak. Bu konularda kullanıcılar, eskiden olduğu gibi doğrudan Twitter ile irtibata geçmek zorundalar.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER