Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook İnterneti Öldürdü!


Facebook İnterneti Öldürdü!


Dün gece saatlerinde internette dolaşırken bazı sitelere girmek istediğinizde tarayıcınız sizi ısrarla Facebook'a yönlendirdiyse yalnız değilsiniz.


Dün gece geç saatlerde Facebook yaklaşık 10 dakikalık bir süre zarfında, aralarında Mashable gibi dünyaca ünlü teknoloji sitelerinin de olduğu birçok sitenin ziyaretçilerini kendi üzerine yönledirdi.
 


Facebook Connect API'de meydana gelen bir sorundan dolayı bu API'yi kullanan siteleri ziyaret etmeye çalışan kullanıcıları ısrarla kendi içinde bir hata sayfasına yönlendiren Facebook'un meydana getirdiği bu sorundan aralarında Türkiye'den sitelererin de bulunduğu birçok site etkilendi.

Yaşanan bu sorunların ardından Twitter kullanıcıları "Facebookmageddon" ve "Facebocalypse" gibi hashtagler ile Facebook'un yarattığı sorundan şikayetçi olurken, Facebook bu sorunu çok geçmeden düzeltti ve yaşanan kısa süreli panik sona erdi.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x