Üye Kayıt Üye Giriş

ShiftDelete.Net'e Bir Ödül Daha!


ShiftDelete.Net'e Bir Ödül Daha!


2005 yılından günümüze yayın hayatına devam eden ShiftDelete.Net, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Telekomcular Derneği'nin seçimine göre en iyi bilişim haber sitesi SDN!


Telekomcular Derneği, 2012 yılının en iyilerini seçti. 2012 yılının en iyi bilişim sitesi ödülüne layık görülen ShiftDelete.Net, başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

2012 Yılı Telekomcular Derneği Ödülleri, 02.03.2012 Cumartesi saat 14:00’de Kent Otel’de düzenlenecek ödül töreninde takdim edilecek. İşte ödülleri alan kişiler ve kuruluşlar;

2012 YILININ BİLİŞİM HABER SİTESİ : ShiftDelete.Net
2012 YILININ BİLİŞİM ŞİRKETİ : MİLLENİCOM TÜRKİYE
2012 YILININ BİLİŞİM YAZARI : MELİH BAYRAM DEDE
2012 YILININ KİŞİSEL BİLİŞİM SİTESİ : TEAKOLİK-HAMZA ŞAMLIOĞLU
2012 YILININ KİTABI : TÜRK TELEKOM’DA PSİKOLOJİK İŞKENCE (MOBBİNG)/ BÜLENT ATUK
2012 YILININ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ : ALTERNATİF BİLİŞİM DERNEĞİ
2012 YILININ SİYASET ADAMLARI : ATİLLA KART, ALİM IŞIK
2012 YILININ SÜRELİ YAYINI : ICT MEDİA
2012 YILININ TELEKOMCUSU : GÜRDAL UĞUR
2012 YILININ TELEVİZYON PROGRAMI : SLİKON VADİSİ
2012 YILININ TÜKETİCİ KÖŞESİ YAZARI : ERKAN ÇELEBİ
2012 YILININ YÖNETİCİSİ : ABDULLAH RAŞİT GÜLHAN
VEFA ÖDÜLÜ : ENİS ÖKSÜZ
 


Telekomcular Derneği'nin ödüle layık görülen kişi ve kuruluşların seçilme gerekçelerini de açıkladı. İşte ShiftDelete.Net'in seçilmesindeki nedenler:

11 Mayıs 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan ShiftDelete.Net, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki güncel gelişmeleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Yazılım ve donanım incelemeleri ve editörlerinin katıldıkları etkinlikler ile fotoğraf ve videolarla birlikte köşe yazıları ve makalelerin yer aldığı sitede; donanım, yazılım, internet, mobil sayfalarından konuya ilişkin en yeni, en kapsamlı haberlere ulaşmanız mümkün.

Ayrıca, animasyonlar ve adım adım uygulamaları destekleyen foto dersler ile yazılım, donanım ve internet hakkında çeşitli bilgiler sunulmaktadır.

Forum sayfası, Teknoloji/Bilişim konusunda en kapsamlı forum olup merak ettiğiniz her konuya kapsamlı cevaplar bulabiliyorsunuz. Çok zengin program arşivi de programlar indirmenize imkan veriyor.

Tüm bunların yanında “SDN Magazin” adında bir dergiyi TEKNOSA ile birlikte internet üzerinden ücretsiz olarak sunmakta. Ve bu dergi 38. Sayısına ulaşmış durumda.

ShiftDelete.Net, Teknoloji/Bilişim siteleri en fazla izlenen internet sitesi olmakla kalmıyor, Türkiye’de en fazla izlenen 100 internet sitesi arasında yer alıyor.

Bu uzun soluklu çalışmaları yanında, sahasında bir numara olması nedeniyle 2012 Yılının Bilişim Sitesi Ödülü ShiftDelete.Net’e verilmiştir.

Bu ödüle sitemizi layık gören Telekomcular Derneği'ne ve bizim arkamızdaki en büyük güç olan okuyucularımıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x